Início » 10 dětských jmen inspirovaných slavnými hudebníky malými písmeny.

10 dětských jmen inspirovaných slavnými hudebníky malými písmeny.

Výběr jména pro miminko není jednoduchý úkol. Je to přezdívka, která se bude držet vašeho děťátka po zbytek jejich života, a vy chcete zajistit, aby to bylo jméno, na které mohou být hrdí.

Ať už hledáte jméno, které je jedinečné, klasické nebo má prostě krásný prsten, proč nenajít inspiraci ze světa hudby?

Hudebníci se svým citem pro kreativitu a výrazem nám dali některá z nejpamátnějších jmen v historii. V symfonii života nechejte jméno vašeho dítěte být tónem, který rezonuje.

Vezměte si příklad od těchto slavných hudebníků a nechte se jejich jmény inspirovat při hledání dokonalého jména pro miminko.

Lennon – po Johnu Lennonovi

John Lennon, člen kultovních Beatles, má příjmení, které se stalo docela populární jako křestní jméno. Lennon je silné, jedinečné jméno s hudebním odkazem, na který by bylo hrdé každé dítě.

Dylan – po Bobu Dylanovi

Bob Dylan, legenda lidové hudby, má křestní jméno, které je již léta základním pojmenováním dětí. Dylan, což znamená syn moře, má klasický, nadčasový vzhled, který nikdy nevyjde z módy.

Joni – po Joni Mitchell

Inspirovat se samotnou královnou folku, Joni Mitchell, Joni je krásné jméno pro dívku. Má jemný, melodický zvuk, který odráží okouzlující kvalitu Mitchellovy hudby.

Presley – po Elvisi Presleym

Pojmenován po samotném králi rock ‚n rollu, Elvis Presley, Presley je jedinečná volba pro chlapce i dívky. Je to jméno, které ztělesňuje charisma a muzikálnost.

Marley – po Bobu Marleym

Bob Marley, legenda reggae, propůjčuje své příjmení genderově neutrální variantě. Marley, což znamená příjemná přímořská louka, s sebou nese pocit klidu a míru.

Jagger – po Micku Jaggerovi

Pro ty, kteří hledají více nervózní možnost, Jagger, po Mick Jagger The Rolling Stones, je vynikající volbou. Je to jméno, které se skloňuje z jazyka a vyzařuje rock ‚n rollovou atmosféru.

Ella – po Elle Fitzgeraldové

Ella, pojmenovaná po královně jazzu Ella Fitzgeraldová, je klasická volba. Znamená světlo, je to krásné jméno pro dívku, která je předurčena zářit.

Hotovost – po Johnnym Cashovi

Inspirováno mužem v černém, Johnny Cash, Cash je pevné, silné jméno pro chlapce. Je to jméno, které s sebou nese atmosféru chladu a síly.

Billie – po Billie Holiday

Silná, ale něžná, Billie, po jazzové zpěvačce Billie Holiday, je pro dívku krásná volba. Jméno Billie je všestranné a nadčasové, podobně jako Holiday’s music.

Hendrix – po Jimi Hendrixovi

Pro ty, kteří hledají jméno s trochou rock ‚n rollu, Hendrix, po kytarové legendě Jimi hendrixje jméno, které jistě dává výpověď.

Výběr jména pro dítě je jako skládání písně, každá nota je pečlivě vybrána, aby vytvořila krásnou melodii.

Pokud vám tento článek přišel užitečný nebo inspirativní, neváhejte ho sdílet na sociálních sítích. Koneckonců, není větší radosti, než sdílet hudbu života s ostatními.

Rudolf Viktora
Skriven av : Rudolf Viktora
Rudolf Viktora je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!