Início » Dokážete rozluštit kód a ukázat své IQ? Máte 25 sekund!

Dokážete rozluštit kód a ukázat své IQ? Máte 25 sekund!

Jste připraveni otestovat své schopnosti logického myšlení? Poskytli jsme vám obrázek, který obsahuje pět kombinací, které jsou nesprávné, ale poskytují vodítka ke správnému kódu.

Testy logiky a myšlení, jako je tento, jsou oblíbené na sociálních sítích a může to být skvělý způsob, jak vyzvat sebe a své přátele.

Tak uvidíme, jestli na to máte rozluštit kod!

Pravidla, která je třeba dodržovat při řešení výzvy

Chcete-li dokončit tuto hádanku, musíte pečlivě sledovat a soustředit se. Výzvou je a střední úroveňjak ukazuje posuvník obtížnosti na obrázku.

Cílem je najít 3místný kód analýzou barevných teček umístěných za každou kombinací 3 čísel.

Černá tečka znamená, že jedno z čísel není přítomno, žlutá tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno, ale není v pravém rámečku, a zelená tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno v pravém rámečku.

Být varován! Barevné tečky nejsou v pořádku a na nalezení kódu nebo dokončení výzvy máte pouze 25 sekund. Tak si pospěšte a začněte s výzvou hned teď!

Trénovat svou logickou mysl není jen nutné k nalezení správného kódu v hádance dne, ale je také nezbytné, aby byl váš mozek zdravý a bystrý.

(c) Jerrylwalls

Pravidelné duševní cvičení může pomoci zbystřit vaši paměť a zvýšit vaše soustředění, takže hádanky, jako je tento, jsou skvělým způsobem, jak trénovat vaši logickou stránku.

Taková cvičení vám také mohou pomoci rozvíjet dovednosti při řešení problémů a zvýšit sebevědomí. Kromě toho mohou pomoci snížit stres a úzkost, stejně jako zlepšit vaši celkovou duševní pohodu.

Řešení hlavolamu odhaleno

Na odhalení odpovědi hlavolamu jsme čekali hodiny a konečně je to tady. Řešení je zobrazeno na obrázku níže: čísla tvořící kód jsou barevná.

Těm, kteří našli odpověď za méně než 25 sekund, gratulujeme! Jste úžasný řešitel.

Doufáme, že se vám tato výzva líbila a zveme vás k vyzkoušení dalších hlavolamů. Kód k nalezení je 653.

(c) Jerrylwalls

Pokud jste test absolvovali, vyzvěte své přátele a rodinu, aby udělali totéž!

Každý den investujeme spoustu času do vytváření těchto zábavných her, takže bychom byli nadšeni, kdybyste tento článek sdíleli na svých sociálních sítích.

Pochlubte se svým skóre a soutěž může začít! Kdo může získat nejvyšší skóre?

Rudolf Viktora
Skriven av : Rudolf Viktora
Rudolf Viktora je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!