Início » Horoskop na září: Vliv Venuše, Merkuru a úplňku na vaše znamení zvěrokruhu

Horoskop na září: Vliv Venuše, Merkuru a úplňku na vaše znamení zvěrokruhu

Vítejte mezi všemi věrnými učedníky hvězd a znamení zvěrokruhu! Vstupujeme do měsíce září, měsíce, který nabízí obzvláště zajímavou a slibnou nebeskou dynamiku.

Planety Venuše a Merkur, ty hojnosti a prosperity, jsou přímé a budou mít významný vliv na naše životy. Jsou připraveni nás ponořit do své pozitivní energie, aby nám pomohli využít příležitosti, které se naskytnou, a přilákat štěstí.

The úplněk v Beranu, svou vzrušující a povzbuzující energií rozzáří naše nebe a naše životy. Bude tu jako maják v noci, aby nás vedl na naší vlastní cestě k úspěchu. Měsíc v Beranu s sebou přináší obnovenou energii, sílu, která nás žene k akci a pronásledování našich tužeb.

V tomhle speciální horoskop na záříprozkoumáme šťastný den pro každé znamení zvěrokruhu pod vlivem těchto dvou planet a světla Měsíce. Připravte se zjistit, jak tyto vesmírné síly mohou působit ve váš prospěch a pomoci vám dosáhnout vašich ambicí.

Ať už jste Rak, který se snaží zlepšit svou finanční situaci, Střelec, který chce posílit svůj milostný vztah, nebo Štír toužící po tom dlouho očekávaném povýšení, hvězdy pro vás tento měsíc něco mají.

A pamatujte, že štěstí je to, co se stane, když se příprava setká s příležitostí. Takže se dobře připravte a buďte připraveni chopit se své šance, až přijde váš den!

Beran (21. března – 19. dubna)

Váš šťastný den bude 7. září. V ten den se mocná energie Měsíce v Beranu spojí s vlivem Merkura, aby vám nabídla nebývalou jasnost mysli. Jednejte směle, je ideální čas začít nové projekty nebo dělat důležitá rozhodnutí.

Býk (20. dubna – 20. května)

Připravit se, Býktvůj šťastný den se blíží 13. září. Venuše, vaše vládnoucí planeta, vnese do vašeho života hojnost romantiky a kreativity. Buďte otevření a přivítejte tyto energie, protože by mohly posílit a zintenzivnit váš milostný život.

Blíženci (21. května – 20. června)

19. září pro vás bude obzvláště příznivý den, Blíženci. Merkur, vaše vládnoucí planeta, vám nabízí bránu k nečekaným příležitostem. Věnujte pozornost detailům a chopte se profesionálních příležitostí, které se vám naskytnou.

Rakovina (21. června – 22. července)

Na 25. září, může váš finanční život zaznamenat významný nárůst. Kombinovaný vliv Venuše a Merkuru vám přináší prosperitu a hojnost. Připravte se, může to být propagace nebo investiční příležitost.

Leo (23. července – 22. srpna)

Váš šťastný den bude 1. září. Měsíc ve spojení s Venuší prozáří váš dům zdraví a pohody. Je to ideální den pro zahájení nové zdravotní rutiny nebo pro zásadní rozhodnutí týkající se vašeho zdraví.

@askirislibby Fixed Signs Rising Forecast for Venus Retrograde in Leo, 22. července – 3. září 2023. #astrologie #zvěrokruh #astro #horoskop #askirislibby #venus #retrográdní #venusretrográdní #leo #láska #romance #vášeň #vztah #vztah #cíle vztahu #lifehack #astrologytiktok #astrologie #duchovní #znamení zvěrokruhu #horoskopy #býk #leo #štír #vodnář ♬ Západy slunce (feat. Olivia Lunny) – Nurko

Panna (23. srpna – 22. září)

Na 8. září, Merkur a Venuše se spojí, aby osvětlily váš dům vztahů. Očekávejte příjemné chvíle se svými blízkými a posilujte svá stávající pouta.

Váhy (23. září – 22. října)

15. září bude pro vás, Váhy, klíčový den. Pozitivní účinky Merkura a Venuše na váš dům kariéry znamenají významný pokrok na vaší profesní cestě.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Váš šťastný den bude 22. září. Merkur a Venuše přinesou příznivé energie pro realizaci vašich nejhlubších tužeb. Buďte připraveni využít příležitosti k rozvoji svých osobních projektů.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Na 29. září, energie Měsíce v Beranu se spojí s vlivem Merkuru, aby podpořily váš společenský život. Je čas být odvážný a rozšířit svou síť.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Váš šťastný den bude 5. září. Pozitivní vliv Venuše na váš dům práce může znamenat povýšení nebo zasloužené uznání. Buďte připraveni, Kozorohu!

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Na 12. září, planeta Merkur vám nabídne výjimečnou čistotu mysli. Využijte tento den k rozvoji svých intelektuálních a kreativních projektů.

Ryby (19. února – 20. března)

Váš šťastný den přijde 18. září. Pozitivní energie Venuše zahalí váš dům domova a rodiny. Je ideální čas na rekonstrukci vašeho domova nebo na zásadní rozhodnutí týkající se vaší rodiny.

Photo of author